Doba postpolitická? Ještě větší zápachající stoka ala Zeman

Ponechám stranou všudypřítomnou kauzu Nagyová, kterou neumím rozklíčovat. Co mne zaujalo je odevšad tryskající až patologická nenávist k současnému politickému systému. Vytváření klimatu, že všichni politici jsou jen zkorumpovaná banda zločinců, která hledí místo na blaho země jen na své zisky a ničemu nerozumí.

Všelikým tak zvaným intelektuálům za vydatné pomoci mainstreamu se podařilo dostat zemi do stavu, kdy se nám pomalu ale jistě vracejí k moci ti, proti nimž jsme kdysi strašně dávno zvonili klíči. Vypadá to, že nám už brzy komunisté zase naší zemi dají do pořádku podle svého gusta. Krajské reprezentace jsou toho názornou ukázkou.

A do toho všeobecného marasmu nám vstupuje lidem zvolený prezident. Ten, který sliboval sjednocování. Zatím se mu pomocí vypuštěného kontrolního chrousta o vládě odborníků podařilo sjednotit i ty strany, které se dosud nedokázaly dohodnout ani na tom jestli je den nebo noc. Vypadá to, že mu místo jeho vlády raději rozpustí sněmovnu.

Však taky když si tak zaspekulujete, co bychom asi tak mohli čekat za odborníky, když se tak podíváte na preference pana prezidenta. Defilé odborníků a la pánové Grégr, Čuba, Hůlka, Kavan… a možná přijde i pan Štrougal. A k tomu navíc vylezl zase ze suterénu pan doktor Hnízdil, který svého času chtěl nechat zavřít prezidenta Klause do blázince s tvrzením, že nás političtí psychopati vedou k válce.

Diví se někdo, že mne přechází chuť komentovat co se děje?

Redakčně kráceno; Titulek redakčně upraven; Zdroj: paulczynski.cz