Jako za bolševika. Také dnešní propaganda míří na děti

Včera bylo ve Zprávičkách hlavním tématem „cestování“. Píšu to slovo do uvozovek, protože z cestování nakonec byla proEU agitka. Jak jedete z ČR do Německa a ani si toho nevšimnete…jo a ten Schengen, božínku!…dnes si už prý lidé plně neuvědomují jeho výhody. Odříkavala to tam ta děcka jako když bičem mrská. Jen mi tam zatím chyběla taková ta jiskřička…ale to časem přijde…

televize na vymývání dětských mozků | repro: ČT 😀 kanál s teploušským duhovým logem

Pak záběr na páťáky z jedné ZŠ, kteří se účastnili výukového programu „Referát o unii“ ( skoro to ani nezní jako propaganda, což?) v Evropském domě. „Zábavnou a hravou formou“ se tam dozvěděli mnoho zajímavých informací…Hm, třeba o dotacích, ideologii multikulti, regulacích, kvótách, politické korektnosti a dalších výdobytcích EU?

Líbila se mi tam taková veselá kreslená postavička, která tak nějak poutavě školákům vyprávěla o „říši slunce“…..No, uvidíme, jestli na naše děcka zapůsobí víc nějaký kreslený panáček…neý zuřivý euroskeptický táta, který jim bude ten novo-socialistický moloch EU zošklivovat u snídaně, svačiny, oběda, večeře, v zimě, na jaře, v létě, na podzim..na vodě, na souši, ve vzduchu.

PS. A kdybyste chtěli své děti také pořádně vzdělat, tak je to na adrese euuhrrou.cz (schválně jsem ten odkaz zmrvil, abyste tam fakt náhodou nešli).


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském