Atentát na poslance: Levičácké eskadry smrti udeřily. Hořící kanceláře a bombové útoky. Hitler by měl radost

loading...

Franka Magnitze, poslance německého Bundestagu za Alternativu pro Německo (AfD), přizabila obnovená komanda SA nazývající se tentokrát Antifa. Politik byl brutálně zmasakrován, těžce zraněn, a bojuje v nemocnici o život. Zprávu, která v pondělí šokovala německou i světovou veřejnost, nemohla přejít mlčením už dokonce ani ČT.

I on závidí dnešním jeho souputníkům

Vypadá to, jako by tímto útokem byl překročen Rubikon. Ten však byl již mnohokrát dříve – jen o tom média hlavního proudu „kupodivu“ neinformovala. Před kancelářemi AfD vybuchují bomby, bojůvky rozbíjejí okna a zařízení, blokují stranická shromáždění, napadají jejich účastníky.

Takhle totiž vypadá nastupující (neo)nacismus. Jde opět zleva, jako už jednou. Hitler vedl socialistickou partaj, takže lži o tom, že nacismus kořenil v pravicové části politického spektra, jsou typický propagandistický „fake“ (jen se tomu tak tehdy neříkalo). Jedno je nepochybné: atentát na poslance za protiimigrační stranu AfD, ke kterému došlo v pondělí 7. ledna ve Frankfurtu nad Mohanem je jen příslovečným vrcholkem (hodně horkého) ledovce.

Neomylná inspirace

Levičácká teroristická organizace „Antifašistická akce“ (Antifa) rozpoutala už před rokem teror proti všem, kteří si dovolili veřejně nesouhlasit s oficiální linií Bruselu a kancléřky Merkelové v organizaci a podpoře migrační invaze. Kdo mají zásadní výhrady proti pádu do propasti, jenž pro státy a národy připravuje pod německým vedením Evropská unie obecně. A jestliže AfD roste a je už v celoněmeckých průzkumech tak vysoko, musel přijít úder proti.

Vypálené kanceláře, napadení aktivisté a politici, rozhánění mítinků a: tyto praktiky úderné pěsti politických „neziskovek“ mají jasnou inspiraci ve svých vzorech z období Třetí říše. A není rovněž nové, že hlavní média a většina politiků včetně kancléřky dělají z oběti zločince a rozpoutávají hysterii proti demokratům. Tvrdí, že nebezpečím pro německou demokracii je právě ostrakizovaná AfD – a mezitím náckové z levičáckých komand Antify terorizují veřejnost.

loading...

Komanda smrti nejen pro Německo?

Zprávy o napadení politiků, aktivistů ale i prostých občanů, kteří se vysloví proti Bruselu či imigrační vlně, přicházejí dlouhodobě z celého Německa, ale také z dalších evropských zemí. Hlavní média je většinou ignorují či alespoň zlehčují a omlouvají. Stejně jako politici se frankfurtským atentátem stávají de facto spolupachateli s krví na rukou. Brutalita, která neměla za cíl nic jiného, než fyzickou likvidaci opozičního poslance parlamentu opravdu bere dech. Člověku se chce těžko uvěřit, že by se šlo „jen“ o levicové studenty a „pomatené intoše“, ze kterých se většinou proimigrační aktivisté rekrutují.

Spíše jsme svědky toho, že tyto skupiny již přímo vytvářejí komanda smrti, složená z protřelých kriminálníků a imigrantů se zkušeností s otevřeným terorem. Tento smrtící koktejl, který z Antify a jejích spřízněných organizací dává vzniknout zabijáckému monstru, se v Evropě teprve mixuje. Ve Frankfurtu a dalších městech pak zažíváme jeho první ochutnávky. Po včerejšku to však teprve lze říci s jistotou: frankfurtský atentát je podobně přelomový, jako byla Křišťálová noc.

Německo už nemůže být stejné jako před 7. lednem 2019. Občanská válka levičáckých elit proti vlastnímu obyvatelstvu, jíž jsou násilnické bojůvky jen prodlouženou paží, tak nabírá konkrétní podobu. Skvělé logistické zázemí, zpravodajské praktiky sledování, nezájem bezpečnostních složek státu. To vše nám říká jasněji, než kdykoli dříve: ode dneška si nikdo v Evropě nemůže být jist svým životem. Vzhledem k tomu, že neexistují hranice, může se podobná akce odehrát v jakékoli evropské zemi, kde se objekt, který se vládnoucím bruselským elitám znelíbí, právě nalézá.

Budou mít známé metody úspěch?

Připomeňme ve stručnosti, co se ve Frankfurtu vlastně stalo: Poslanec byl přepaden třemi maskovanými a zjevně vycvičenými muži, kteří ho kopali a mlátili ho pěstmi. Když padl na zem, dál ho a mlátili dřevěnou pálkou a kopali do hlavy tak dlouho, dokud jevil známky života. „Exekuce“ neměla jiný smyl, než demonstrativně umlátit k smrti významného protiimigračního politika. „Kouzlem nechtěného“ se pan poslanec Frank Magnitz, který je zároveň šéfem AfD v Brémách, vracel z novoročního setkání, které pořádal frankfurtský Goethe-Institut.

Zhruba ve stejnou dobu v Sasku explodovala nálož u kanceláře AfD. Lze říci něco jiného, než že se občanská válka v Německu se opět o něco přiblížila? Je to ovšem z hlediska vládnoucí moci celkem pochopitelné. Je pouze pár měsíců před volbami do Evropského parlamentu, ve kterých má AfD velkou šanci dosáhnout historického vítězství a podle některých průzkumů obsadí druhé místo za CDU. Bruselské síly se tak snaží zastrašit opoziční veřejnost a politiky.

Panika z toho, že nové složení evropského parlamentu významně posílí protiimigrační aktivity občanů evropských států, dostala frankfurtským atentátem další rozměr. Dosáhnou svého, nebo naopak brutální útoky a a zastrašování politických soupeřů bude mít právě opačný efekt? To zatím s jistotou nelze říci. Co však už s jistotou říci můžeme, že veřejnost v Německu stejně jako v dalších evropských zemích má už plné zuby bruselské proimigrační věrchušky. Ta proto stále častěji inspiruje své sympatizující guerilly k metodám, které se jako vejce vejci podobají svým nacistickým vzorům.

loading...

Na co ještě čekat?

Navlas stejné metody používají diktátoři s plnými ústy takzvané liberální demokracie od státního převratu na Ukrajině. I tam je už pět let na denním pořádku zastrašování a napadání věch, kteří nesouhlasí s pučisty. Řádně zvolení poslanci byli veřejně lynčováni na ulicích a všichni, kteří se v Kyjevě nechtěli smířit s nástupem pučistického režimu závislého na neonacistech, byli vystaveni nepředstavitelnému teroru, jehož mementem je dodnes nevyšetřené a nepotrestané upálení téměř stovky opozičních občanských aktivistů v Oděse.

Pokud bude nervozita proimigračních (tzv. liberálních) sil dále narůstat, můžeme se i u nás brzy nadít toho, že i zdejší „antifácké“ bojůvky brzy vycení zoubky tak jako na Ukrajině nebo v těchto dnech v Německu. Koneckonců Praha je polepená stejně jako ostatní evropská města samolepkami kde do ležícího muže kope aktivista Antify s textem „Good Night White Pride“. Včera jsme to viděli nikoli na „instruktážních“ nálepkách, ale v praxi.

S teroristickým logem Antify se rádi nechávají fotit i bruselské výsadky levičáckých imigračních aktivistů, jimž se podařilo už proniknout i do našeho Parlamentu. Předseda Pirátů Ivan Bartoš se tím ostatně nijak netají. Zatím jen trhají plakáty a ničí billboardy „xenofobů“ z SPD. Můžeme se jen dohadovat, jak ale dlouho bude trvat, než jim jejich kolegové z Německa pošlou soudružskou výpomoc. Ostatně ani to nepotřebují.

Teroristickou základnu už mají vybudovanou na žižkovské Klinice, kterou stále okupují Soudy i stát marně požadují vyklizení ukradeného objektu, ale policie nekoná. Jak by mohla, když nedostane rozkaz. Jak by mohl přijít, když ministrem vnitra je socialistický levičák? Jsou přece nad zákonem. Také proto, že obdivovatelé Antify dnes mají primátora už i v našem hlavním městě.

Jak dlouho si budeme hrát u i nás s ohněm? Čekáme snad na první mrtvé?


Zdroj.

loading...

Čtěte dále:

Kdy budou v Praze pořádat pochody zoofilové či nek... V Praze organizovaně a ve stále větším měřítku již několik roků propaguje skupina lidí závažnou úchylku, kvůli které by lidstvo vůbec neexistovalo. Do...
Kořala Kalousek jako vzor slušného člověka? Ale na... To je zajímavé, jak všichni ti "intelektuálové", v čele s kořalou Kalouskem, odsuzují jednání Slušných lidí. Vždyť oni se ale přece zachovali úplně st...
To snad není možné! Německo mezi “vítěznými” Spoje... Přepisování historie už překonává všechny myslitelné hranice. Jako by nestačilo, že už to skoro vypadá, že Prahu osvobodili v květnu 1945 Američané a ...
Už jsou tady! Ozbrojte se! Krvelační vetřelci dobý... Před několika dny jsem zde spekuloval o neobyčejně vysokém počtu černochů a Arabů, kteří se v posledních měsících začali objevovat v českých městech j...
„Náš bastard“ Šimon Pánek aktivně podporuje vrahy ... Nestačí, že náš stát zdarma flikuje v našich nemocnicích žoldáky ukrajinských fašistů, co dostali napráskáno od doněckých horníků. Nestačí, že ministr...
Deviantní prasata zase potáhnou Prahou a v ulicích... Prague Pride přinese opět mnoho nových nakažených HIV/AIDS mezi českými homoosobami. Platit to budou přirozeně normální Češi. Vzorový gay bydlí v amer...
Nepokoje v Německu; Logická reakce Kousek za našimi hranicemi vypuklo to, co se dalo už delší dobu očekávat. Demonstrace proti uprchlíkům a hon na domnělé imigranty. Sau Merkle - Sv...
Agenti CIA o převratech a lžích: V CIA nám byla de... Bývalí agenti CIA promlouvají v dokumentu australského novináře o podvratných praktikách a spiknutích při svrhávání demokraticky zvolených vlád (nejen...
Bude Šabatová jako čarodějnice upálena? Detektivka... V úterý 23. října začala další, už 20 schůze Poslanecké sněmovny. Zasedání, které by mohlo nečekaně vybočit ze standardní nudy a šedi poslanecké rutin...
Ostudný rozsudek nad chomutovským střelcem Prvoinstanční rozsudek nad chomutovským střelcem je venku a přiznejme si, kdo z nás něco podobného nečekal. Pan Petr Benda byl nepravomocně odsouzen k...
loading...