Premiér 2021: Kdokoliv, jen NE městský liberál

Mezi blogery se začíná diskutovat, kdo by mohl být příštím premiérem. Pro mne za mne kdokoliv, kdo se nebude tvářit jako městský liberál. Městští liberálové jsou totiž v současné době největším ohrožením svobody a demokracie v ČR.

Libor Čermák

Vůdce pirátů Bartoš se totiž nechal slyšet, že by se rád stal předsedou vlády po příštích parlamentních volbách. A tak mnozí blogeři na blogu idnes začali prezentovat své vize, kdo by měl být v té době prezidentem a předsedou vlády. Kdo by měl být prezidentem v té době, je jasný. Miloš Zeman má mandát až do roku 2023. I když se najdou lidé, kteří by mu přáli mandát nedokončit. Já takový nejsem a z celého srdce mu přeji, aby Miloš Zeman ve funkci prezidenta republiky vykonával i v té době pro ČR mnoho dalších dobrých věcí, jako to dělá už šest let a před tím i ve funkci předsedy vlády.

Ale, kdo bude předsedou vlády za tři roky? Osobně bych si představoval kohokoliv, kdo se nebude hlásit k tzv. městským liberálům. Možná, že teď mluvím jako někdo, kdo z podobných důvodů v 90. letech zavrhoval komunisty. Ne, není to kvůli tomu, že bych nebyl demokrat a že bych chtěl někomu brát jeho politické přesvědčení. Ať si ho mají, ale jen někde v koutku, ale ne na nejvyšších místech. Já totiž nemám rád takové politické ideologie, které chtějí lidem diktovat, co si mají a nemají myslet. A to bohužel městští liberálové v poslední době dělají. Chtějí nám diktovat například to, co si máme myslet o multikulturalismu, genderismu, současné garnituře vedení EU a dalších podobných věcech, které mají blízko k neomarxismu. A samozřejmě, že to mají být podle nich samé hezké myšlenky, bez sebemenší známky kritiky. A kdo by chtěl proti těmto jejich ideálům vystupovat, měly by podle nich vůči takovému člověku být nasazeny nějaké represálie.

To se bohužel v bývalé západní Evropě už nyní děje. A vše to způsobili politici typu Macrona, Merkelové, Junkera a jím podobných. Samí městští liberálové. A já si skutečně nepřeji, aby něco takové mělo zavládnout i v ČR, kdy na člověka, který by se měl pikantně vyjádřit o výše popsaných věcech, by měli padnout nějaké represálie. Já jsem tvrdý stoupenec svobodného názoru každého člověka. A proto se mi v poslední době tzv. městští liberálové, které jsou u nás zastoupeni hlavně tzv. elitami, pražskou kavárnou a vítači, jeví jako současné největší ohrožení demokracie a svobody slova nejen u nás, ale v celé Evropě.

A tak si přeji, aby jakýkoliv předseda vlády ČR neupřednostňoval žádné LGBT, ale uznával rodinu složenou s muže, ženy a dětí, jako základ společnosti. Aby jakýkoliv předseda vlády uznával, že evropská civilizace je založena na křesťansko-židovských základech. Aby jakýkoliv předseda vlády odmítal juvenilní justici podle vzoru norského Barnerernetu. Aby jakýkoliv předseda vlády odmítal indoktrinaci dětí ve školách jakoukoliv politickou ideologií, a to hlavně pomocí podivných multikulturních a genderových výchov. Aby jakýkoliv předseda vlády odmítal cenzurování literárních děl na základě genderové, multikulturní a politické korektnosti, ale aby naopak podporoval svobodnou vůli každého tvůrce. Aby odmítal represálie proti někomu, kdo zrovna vysloví něco, co není v souladu s tzv. politickou korektností. A aby jakýkoliv předseda vlády odmítal dělat vůči běžným lidem takové „chuťovky“, jaké se děly v době vlády ODS, TOP 09, STAN a VV mezi roky 2009-13 (nucené práce pro nezaměstnané, DONEZ, apod.). Protože jedině tak bude i v příštích letech v ČR zachována svoboda a demokracie.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském