Pražské buznopivovary!

loading...

Milé Pivovary Staropramen, před cca deseti lety mi bylo celkem ctí podílet se coby copywriter v jedné nejmenované reklamní agentuře na vašich kampaních. Už tehdy jste se ale začaly za své pivo i zákazníky stydět a usilovaly jste o výměnu starých dobrých štamgastů za navoněné metrosexuály.

Josef Provazník | foto: archív autora

Před pěti lety jste v rámci své, až kafkovské přeměny, podporovaly festival Prague Pride. Naklonily jste si tím neziskovky a aktivisty s pátým až devátým pohlavím a zařadily se tak mezi „pokrokové“ nadnárodní firmy.

Pevně doufám, že výše uvedení jedinci chodí denně do hospody, kde vyžahnou svých osm staráčů a váš „marketingový“ tah se vám tak finančně vyplatil.

Už vlastně jen scházelo, abyste volaly po přijímání migrantů, ze kterých byste udělaly sládky a hospodské. No, třeba i na to v rámci nějakého Evropskou unií dotovaného projektu dojde, viďte?

Příležitost vyjádřit se k přijímání migrantů jste sice prošvihly, ale plně si to nyní vynahrazujete podporou neférové a nelogické kampaně za uznání manželství pro osoby stejného pohlaví „Jsme fér“.

loading...

Místo zaujetí standardního neutrálního postoje jste se zcela jasně přidaly na stranu neomarxistů, kteří chtějí ničit vše tradiční a přetrvávající dlouhá staletí. Tradice ani zvyklosti a především zdravý rozum vám nic neříkají.

A proto mi dovolte, abych se v roce, kdy slavíte 150 let od svého založení, s vašimi produkty touto cestou rozloučil. Nemohu dále konzumovat produkty někoho, kdo se tak zásadně vyhraňuje proti zdravému rozumu a zákonům přírody. V zoufalé snaze vyhovět požadavkům současné politicky korektní doby.

Manželství přitom vždy bylo, je a bude svazkem pro osoby odlišného pohlaví. Pokud tuto základní premisu nectíte, nezasloužíte si moji přízeň ani peníze.

loading...