Krutý vtip Miloše Zemana: Volím ČSSD

Mnoho politiků přemýšlí jak sebrat konkurenční partaji hlasy. Miloš Zeman s genialitou sobě vlastní na to přišel. ČSSD zbývá nějakých 5 procent voličů, kterým nevadí promigrantská politika ČSSD ani podpora banderovců. Nevadí jim Prague Pride, multikurturalismus a jiné bruselské vymoženosti.

Miloš Zeman | repro: TV NOVA

Pochopitelně jsou to o lidé, kterým nevadilo, že velká část jejich vedení šla proti Zemanovi v prezidentské volbě otevřeně a veřejně podpořili Drahoše.

Faktem je, že těmto pár “statečným” nevadí téměř nic, nebo se dokonce s výše jmenovaným ztotožnují. Jediné, co by jim mohlo zřejmě vadit, je volit stranu, kterou veřejně volí Zeman.
Prezident pochopil, sebral se, odjel na sjezd ČSSD a prohlásil: Budu vás volit. A nejen já, přemluvím možná i svou ženu.
Tuhle skvělou nabídku dal před lidmi, z nichž mnozí z nich ve vrcholných pozicích prohlašovali, že nebudou volit Zemana ale jeho úhlavního konkurenta Drahoše. Miloš jim odpustil a zřejmě odpustil i svému velkému kritikovi, expředsedovi senátu za ČSSD Štechovi, který podle prezidenta byl normalizační komunista do roku 1989, co přísahal na správnost sovětské okupace.
Volební spojení s Milošem určitě kluci jako Jirka Diensbie,r Martin Netolický a spol. ocení.

A pak se říká, že Zeman je mstivý. Pravda, prezident tyhle funckionáře ČSSD zprvu odmítal zvát třeba na Hrad ale je jasné, že vymyslel něco daleko vtipnějšího a účinnějšího. Polibek smrti.

Nemějte to za zlé prezidentovi. Tak to jen dopadá, když myš pozve na oběd kobru. Stane se z ní hlavní chod.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském