Nejhorším prezidentem v Evropě je Emmanuel Macron

Kdyby se měla uspořádat soutěž o nejhorší hlavu státu současné Evropy, myslím, že by měla jednoznačného vítěze. Francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. Protože někoho horšího jsme v Evropě už dlouho neviděli.

Macron je stejně velká svině a vrah jako Hitler

To, že Emmanuel Macron nebude politikem podle mého gusta, jsem vytušil už během francouzských prezidentských voleb, kdy se nechal podpořit něčím, čemu se tam říká „velká mešita“ a „národní muslimská federace“. Jak už jsem já několikrát psal, tak kdyby někdo takový podobným způsobem podpořil mne, tak bych ho zažaloval za poškození svého jména, neboť s čímkoliv, co jen vzdáleně připomíná takovouto ideologii, nechci mít nic společného. (viz ZDE)

Ale i to, co tento arogantní pán ve své funkci předvádí v poslední době, je něco, co do demokratické společnosti zásadně nepatří. Aby někdo nechával policejně rozehnávat demonstrace takovým způsobem, jako to dělala předlistopadová bezpečnost v Praze? Děkuji, ale něco takové jsme zažívali v Československu v období roku 1989. A jak to skončilo? Sametovou revolucí a pádem režimu, který se něčeho takového dopouštěl. A aby tomu nebylo málo, tak jeden z předáků tehdejšího komunistického režimu, Miroslav Štěpán, byl 22. prosince 1989 zatčen, posléze obviněn a nepodmíněně odsouzen za trestný čin zneužití pravomoci veřejného činitele, kterého se dopustil tím, že v Průběhu tzv. Palachova týdne nařídil použít proti vodní děla a slzný plyn. (viz ZDE)

A co vidíme dnes ve Franci v souvislosti s tzv. „žlutými vestami“? Takřka přes kopírák to samé, ne-li ještě horší.

A byly to právě demonstrace tzv. „žlutých vest“, které mne přesvědčili o tom, že panu Macronovi demokracie vůbec nic neříká. A to i kvůli jeho nedávnému nechutnému prohlášení na adresu zraněné 73leté seniorky: „Přeji jí brzké uzdravení a snad i určitou formu moudrosti“. (ZDE). To dokazuje jediné. Že pan Macron neuznává demokracii a právo každého na svůj názor, ale jen svůj vlastní patent na pravdu.

Myslím si, že horší hlava státu v Evropě nikde jinde není.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském