Když ODS vyloučila Václava Klause, tak mu velmi pomohla; Sebe totálně pohřbila

Určitě tím Fialova ODS udělala dobře. Konečně se tím odstřihla od názorů, které zastává pravicový volič. V osobě mladého Klause pravicový volič pořád viděl možnost, že se politika ODS po výletu do liberálních vod vrátí k individuální svobodě a zodpovědnosti.

Václav Klaus

Teď snad konečně pravicový volič vidí, že už to není možné. Teď už se ODS může v klidu sloučit s polomrtvými brontosaury typu TOP 09 nebo stranou Zelených, protože už mezi nimi není rozdílu.

Zrovna nedávno jsem četl knihu izraelského žalobce Gideona Hausnera v procesu s Eichmannem. Přesně tam popisuje smysl činnosti židovských výborů, které vymyslel právě Eichmann a jejichž prací bylo převést do praxe Eichmannova rozhodnutí. Pokud to přirovnání připadá někomu nevhodné, pak je to pravděpodobně nevzdělaný hlupák, který nečte a nikdy neslyšel o židovských výborech.

A co se týká pseudopravicové ODS – kapkou k vyloučení předního člena „pravicové“ strany je výrok? Tady je asi něco špatně, ne? Pokud je kapkou k vyloučení člena pravicové strany výrok, pak se nejedná o pravicovou stranu, ale o stranu levicovou, multikulturní, kde všichni musí držet hubu a krok. Bůh požehnej všem těm šedivým členům strany, kteří souhlasí s vyloučením vlastního člena, který dostal nejvíce preferenčních hlasů.

Možná se to u těchto voleb do Evropského parlamentu ještě neprojeví. Ale věřím, že strana ODS bude brzy následovat trajektorii multikulturně – socialistického souputníka TOP 09 a skončí na smetišti dějin. Snad jen jejich sloučení by je mohlo ještě chvilku udržet u vesla.