Česká televize, díky ti za tu cestu časem. Jsi skvělá

Včera jsem kolem 22:30 cestoval časem. Dostal jsem se do normalizačních let. A to všechno díky Českoslovens….tedy…České televizi. Zatímco soudruzi v ČST za pomocí soudruhů expertů bojovali proti vnějšímu nepříteli v podobě Ameriky, dneska je tím vnějším nepřítelem zase Rusko (a taky Amerika, ta zlá trumpovská).

Česká televize – havloidní hovnomet šířící lži, nenávist, dezinformace, propagandu a sračky

Ale pozor, soudruz….tedy…EUropané, nesmíme podceňovat ani vnitřního nepřítele. Je všude a může jím být kdokoli. Váš dobrácky vypadající soused, těhotná kolegyně v práci, věčně se usmívající pokladní v Lidlu. Vaše milenka/milenec, váš manžel, jeho milenka…..Ti všichni mohou pracovat v žoldu Kremlu a šíři lži o našem bezchybném dotačně-genderově-kvótově-multikulturním lidovém zřízení!

Ti všichni mohou šířit, ano nazvěme to pravým jménem, Fake News. Někteří z přesvědčení (to jsou ti tzv. „úchylkáři) a další za peníze (to jsou ti zaprodanci). Je třeba proti těmto dekadentním živlům „pracovat, chcete-li, bojovat“, jak včera na ČST pravila soudruž….tedy…..komisa….tedy….EUropská komisařka Jourová.

Ale tak jako, jsme lidi, že jo. Je třeba občas i s humorem a nadsázkou, jak říkal prorektor z Holomóca Bilik. Je třeba šířit, hlavně mezi mladými, ten….jako…..optimismus, protože v Evropě nám nikdy nebylo líp než jako….právě teď. A jako…i my, soudru…tedy….EUropani, občas jako…jaksi, možná vypustíme nevědomky nějakou neověřenou informaci. Tak tu je třeba….jako….vzít zpátky a omluvit se, jak sdělil férově pan prorektor.

Zcela správně včera taky na ČST….tedy….ČT….za uvědomělého moderování „Pionýrské vlaštovky“ Marcely Augustové zaznělo, že je třeba důvěřovat hlavně straně a vládě.

Nu nic, přišel konečně čas na to, abych po 30 letech vyndal z krabice svoji průkazku Jiskry. Víc toho bohužel nemám, ale tak:

Slibuji dnes přede všemi, jako jiskra jasná, že chci žít pro svoji krásnou EUropskou zemi, aby byla genderově i multikulturně vyvážená a byla tak šťastná.

Jiskra nešíří Fejk ňůs.
Jiskra je tolerantní a slušná.
Jiskra ráda nahlašuje na sociálních sítích.
Jiskra pomáhá v uprchlických táborech afghánským vědcům z Nigérie.
Jiskra chce být, pokud možno ne bílým, EUropanem.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském