Předčasný protest proti ministryni spravedlnosti

Protest proti ministryni spravedlnosti je myslím předčasný. Nechme ji pracovat. Pískat a nadávat na někoho, kdo ještě neměl čas cokoli udělat, je hloupé.

Marie Benešová jmenována ministryní | repro: iROZHLAS

Lidé si nástup ministryně do funkce spojují s obžalobou premiéra Babiše. Toho navrhla policie obžalovat a den na to skončil tehdejší ministr spravedlnosti Kněžínek. Prakticky hned také padlo jméno nového ministra (v tomto případě ministryně) spravedlnosti. Jméno zní Marie Benešová.

Lidem toto přijde jako účelová výměna, protože Benešová kope za ANO. Ovšem já bych na nějaké soudy počkal. Na demonstrace je brzy, vždyť ministryně neměla absolutně čas ještě cokoliv udělat a tak není důvod požadovat její odstoupení či pro ti ní vést nějakou štvavou kampaň.

Máme přece demokracii, do funkce byla jmenována řádně, tak proč ji nedat šanci? Na šaškování v ulicích s transparenty je ještě času dost. Než nadávat na náměstí, měli by lidé chodit k volbám a tam přemýšlet, koho zvolí…


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském