Probuď se! Sudeťácký zločinec Posselt: Jako český prezident bych posiloval demokracii.

„Předák sudetských Němců Posselt: Jako český prezident bych posiloval demokracii.“ – info.cz. Věru nejde ve slovech německého revanšisty o to slůvko – demokracie. Důležitým faktem je nebetyčná kolaborantská podlézavost „žurnalisty“ Marka Kerlesa, jenž přilepil svůj rozhovor na titulku portálu INFO.CZ.

Bernd Posselt – Sudetská svině ve vysílání mediální žumpy plné podobných hoven ČT

Důležitá je i blahovolnost Berndta Posselta, jenž k této „hypotetické“ provokaci (ani se nechce vyslovit) českého píšícího žoldáka reaguje tak, že by to vlastně jaksi šlo…

Mnoho, mnoho poučného se čtenář z rozhovoru s „milým krajanem“ (jak tyto lidi s oblibou nazývají „naši“ bělobrádkové, schwarzenbergové apod.) dozví. Tedy z posledního potlachu, jenž zatím probíhal tradičně ještě v Říši.

Třeba: „Z Česka přijelo tolik hostů jako nikdy předtím. Byli tady zástupci KDU-ČSL, Zelených, TOP 09, Pirátů i ČSSD, český velvyslanec jménem českého státu pozdravil účastníky velmi pěkným uvítacím slovem.“ No to je dobré vědět, aby se naši voliči mohli v budoucnu věcně orientovat.

Nebo: „Většina sudetských Němců sleduje českou politiku pravidelně, zejména prostřednictvím německého vysílání Radio Praha a Sudetendeutsche Zeitung, které jsou jedinými novinami v Německu s vlastními korespondenty v České republice. Sám jsem také dvakrát denně informován naší pražskou kanceláří o aktuálním vývoji. Kromě toho udržuji kontakt s českými poslanci a přáteli v celém Česku.“ Prima. Šéf sudeťáckého herrenlandsmanšaftu je informován každý den o vývoji v Böhmen und Mähren minimálně dvakrát. Už je ta správná doba? Blíží se to?

Ale také na onu přímou otázku budoucího prezidentství v Protektorátě: „Celkově by pro mě bylo důležité zlepšit občanskou výchovu mladých lidí a dospělých s cílem posílit demokracii.“

Snad stačí. Těšíme se??? Nebo se konečně PROBUDÍME?!?!?!

Svatopluk Otava