Ještě cosik ze srazu kamošu ze Sudetoněmeckeho krajanskeho združeni

Na četna přani divaku, kera už nešla mazat jednotlivě, se agentura Heitzmann production rozhodla zveřejnit fotografie ze srazu krajanskeho združeni.

Ladik Větvička

Jak to hnedka jinak zni, když se řekne krajanske združeni. Je to take přatelštějši, než Sudetoněmecky lancmančaft, keři použivali bolševici, aby dehonestovali tento neškodny spolek přatel naši země. Teda jejich země. Teda jako naši země, o kere si mysli, že je jejich. Jako ne jejich, ale jako že kdysik byla jejich a dneska už neni a oni by zas… ne, kura, to sem se do teho nějak zamotal.

Prostě se jedna o přijemne setkani starych pamětniku a jejich potomku, keři sice už teda jako nic nepamatuju a to je dobře, bo kdyby pamatovali, tak by se možna tvařili jinak.

No nic, raději tu dam ty fotky. Mimochodem, to vite, že Němci dneska velice lituju, že nepochopili přiležitost, keru jim nabidnul ten, kery ma to letiště na Ruzyni, když nabizel dvoji občanstvi vysidlenym Němcum a jejich potomkum? Tehdejši německy kancleř ovšem odmitnul, bo tym padem by musel cosik podobneho povolit aji pro miliony Turku, což se jim tenkrat nepozdavalo. Proto Německo dodneška dvoji občanstvi neuznava…

Aji ten věter symbolicky tuši, o co tady ide…

Tuž nic, přespřišti sjezd už u nas, třeba v Lidicach, 10. června 2022. Projev už maju připraveny.

Ladislav Zweig, mluvči sudetoněmecke skupiny Hannersdorf