Petr Kramný promluvil

Naprosto chladný, neprojevující sebemenší emoce, zcela bezcitný a zejména chladnokrevný, tak popisují média Petra Kramného.

Policejní dobytek vede Petra Kramného

Mediální obraz Petra Kramného je zcela děsivý. Byla „vytvořena“ vraždící zrůda, která neprojevila sebemenší lítost, málo brečel a řada dalších skutečností, které dodnes dohledáte třeba zde nebo zde a česká veřejnost ve jménu soudce Lynche měla dostatečně jasno.

Petr Kramný si podal dne 30. 7. 2018 žádost o obnovu řízení ve své věci. Naprostá unikátnost této kauzy a obnovy řízení bude v tom, že skutek, za který je Petr Kramný odsouzen, tedy vražda manželky a dcery v egyptské Hurghádě se nestal a obhajoba k takovému závěru má tak silné argumenty, které za 25 let činnosti Spolku Šalamoun nepamatujeme.

Včera jsem na řízení o obnově řízení osobně pozval úřadují ministryni spravedlnosti a vás všechny ostatní pozvu až bude znám termín, aby každý z vás na vlastní oči a uši viděl a slyšel, že v demokratickém právním státě si trestní stíhání lze nejen objednat, ale naprosto vykonstruovat příběh vraždy elektrickým proudem, která se nikdy nestala a způsobem za který je Petr Kramný odsouzen, ani stát nikdy nemohla.

Něž tato situace nastane, tak jsem pro vás připravil originál zvukový záznam ze soudní síně, kdy Petr Kramný, cca po 2 letech od události, jako zcela bezcitná vraždící zrůda zcela chladnokrevně a zcela bez emocí, popisuje jak nalezl svou manželku a dceru dne 30. 6. 2013 na pokoji 6343 v hotelu Titanic Palace v egyptské Hurghádě.

Anebo je to zase všechno trochu jinak?
Názor si uděláte sami…


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském