Genderová vyváženost je nesmysl

Že se to s takzvanou genderovou vyvážeností přehání, ví každý. Ovšem omlouvat se nám ženy nemusí, není to až tak jejich chyba.

Ilustrační snímek

Poslední dobou se svět zbláznil. Společnost čím dál častěji mezi muže a ženy cpe rovnítko. Což je špatně a nikdy toto nebude fungovat. A ani nemůže. Žena je žena, muž je muž. Už od pradávna mají ve společnosti každý rozdílnou roli. Emancipace je přirozená, ovšem nesmí zajít příliš daleko.

Aby svět fungoval tak, jak má, měla by si žena zachovat svoji ženskost a nesnažit se nám mužům vyrovnat za každou cenu. A stejně to platí i naopak. Ženské myšlení se od chlapského liší. Osobně si s děvčaty a ženami rozumím a vážím si jich právě proto, že to jsou děvčata a ženy.

Nemyslím, že bychom si měli navzájem něco závidět a proto se snažit to dohnat. Nechci aby moje žena chodila čůrat na mušli jen proto, že to dělám já. A naopak si při čůrání nechci sedat jen proto, že to dělá moje žena. Buďme normální a zůstaňme odlišní.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském