Nepřítel mého nepřítele je můj přítel; Blbec Fiala?

Nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Tímto heslem se patrně řídí Petr Fiala. Paktování s Minářem a jeho „chvilkařema“ ale ODS nic nepřinese. Ti tři zakladatele chvilek jsou příznivci Pirátů. ODS poslouží k legitimizaci jejich neomarxistické agendy a pak ji tihle klinikářští revolucionáři odhodí jako špinavý hadr.

Josef Provazník | foto: archív autora

Od pana profesora bych čekal, že se nebude po boku Mináře podílet na zneužívání odkazu 17. listopadu. Hra na to, že teď vlastně žijeme v té samé totalitě, je velmi nebezpečná. Je to skutečná Fake news.

ANO není KSČ, Zeman není Husák, Babiš není Adamec ani Štrougal ani Jakeš. A hlavně, Minář není žádný Havel. Minář je spíš taková rezatá Greta….A co je taky důležitý rozdíl: Za účast na demošce na Letné nic nehrozí. Jedinou podobnost mezi dneškem a tehdejšími časy vidím snad jen u Evropské unie a RVHP.

Ale čím dál vyšinutější jednání ODS mi samozřejmě nevadí. Čím víc budou pan Fiala a spol. blbnout, tím víc prostoru se otevírá pro Trikolóru. Vlastně nám to hoši a dívky dost usnadňují. Takže: Díky, že můžem!