Zóna bez LGBT!!!

Ten nápis „Zóna bez LGBT“ v jedné z polských restaurací je rozhodně méně extrémistický než požadavky příslušníků této komunity na manželství a adopci dětí.

Josef Provazník | foto: archív autora

Ostatně ten hysterickými liberály kritizovaný nápis já osobně vnímám spíš jako symbol vzdoru proti stále extrémnějším a bizarnějším projevům „homosexualismu“.

Zachází to tak daleko, že nejmenovaná globální firma do své vánoční kampaně zahrne dva vášnivě se miliskujicí homosexuály. A aby bylo učiněno za dost i požadavkům multikulturalismu, tak jeden musí mít tmavší pleť. Ještě scházelo, aby ten druhý seděl na vozíčku.

Dále stačí zmínit dva známé projevy „tolerance“ LGBT komunity z poslední dekády.

V roce 2012 jeden pekař odmítl upéct svatební dort homosexuálům a ti jej zažalovali. Nehoráznost. Homosexuální módní návrháři Dolce a Gabbana se zase v roce 2015 postavili proti adopci dětí a stali se terčem šikany ze strany svých souputníků. Např. „sluníčkový“ Elton John vyzýval k bojkotu jejich produktů.

A takových extrémistických netolerantních projevů LGBT komunity je hodně. K tomu přičtěme vulgární exhibicionismus v podání pochodů hrdosti a neustálé lži o diskriminaci. Přitom v západních zemích mají v ústavách zaručena práva všichni lidé. Bez rozdílů sexuální orientaci.

Vzhledem k výše uvedenému se nedivím, že si nějaká restaurace dá na dveře ceduli „Zóna bez LGBT“. Čím víc bude homo menšina tlačit na pilu, tím víc se budou podobné záležitosti objevovat. To je zákon akce a reakce.