Zásahy do svobody médií, jak jste je doposud nepoznali aneb Hvězdná pěchota! Hitparáda stalkera a prý i úchyla Rudolfa Koženého z Jablonce

Česká republika bezpochyby patří mezi země, jež patří k těm co drží primát v pronásledování médií a publikujících autorů. Přinášíme Vám exkluzivně krátkou reportáž o tom, co je všechno možné v České republice.

Rudolf Kožený | foto: archív autora

Nejobvyklejší formou je pronásledování ze strany politiků. V naší polistopadové éře jich byla spousta, kteří si na privátních i dokonce státních, vymiňovali témata, ústupky, či věci které se smějí, či nesmějí dostat do veřejného prostoru. Zejména první polistopadová garnitura tímhle byla vyloženě vyhlášená.

Poté přišla doba korporátního vměšování. Jistě si vzpomenete na některé privatizační kauzy a záležitosti velkých investičních skupin, které končily často před soudem a veřejnost se nestačila divit, pod jakým tlakem se často v minulosti ocitali novináři. Zejména když o tom, co se jim dělo v minulosti začali mluvit otevřeně. Jména – si doplňte sami. Znáte je z médií.

Pravděpodobně nejhorší fáze přišla ale v poslední dekádě, spolu s rozvojem kyberstalkingu. To už do svobody médií začali mluvit už i střední zločinci. O jednom z nich naše vydavatelství přineslo sérii článků. Jedná se o Jabloneckého recidivistu a stalkra Rudolfa Koženého. Ten je v souvislosti se svojí trestnou činností, která trvá již 19 let, za svoji čtvrtou oběť již pronásleduje již 10 let potřetí vyšetřován. Je nepochybné, že do dalšího, tentokrát třetího sdělení obvinění v této věci, zbývají již jen týdny.

Vzhledem ke stadiu vyšetřování již může naše vydavatelství uvolnit některé audiozáznamy, které tuto trestnou činnost široce dokumentují.

V průběhu posledních 19 kalendářních měsíců byl ze strany Rudolfa Koženého vyvíjen nátlak ve směru celkem tří publikujících autorů a vydírána i naše vydavatelská firma jako taková. Jak bezohledné metody to byly, si můžete poslechnout na následujících audiozáznamech.

Vydavatelství se zároveň tímto omlouvá, že nebylo možno tyto záznamy zveřejnit dříve. Snad nikde v Evropě nedostává svoboda publikujících autorů na frak tolik, jako v ČR. Přinášíme výběr z mnoha záznamů Rudolfa Koženého, které vznikly v posledních 19 měsících:

Kožený spalovač mrtvol