Odpůrce Babiš pozatýká, hned jak dokončí pořádnou karanténu

Mám jednoho známího, kterej se pohibuje v blískosti Babyše a říkal mi něco hroznýho. Babyš se chistá zavést dyktaturu!

Andy Babiš | reprodukovaná fotografie, z vysílání TV NOVA

Po karanténě prej příde zatýkání opozičních politiků, novinářů a umělců. Geng tří ve složení Babyš, Hamáček a Maláčová interneto….intentor…..internoval pana prazidenta ve sklepě jednoho paneláku na Černým Mostě a přinutil ho podepsat dekrety k trestům smrti pro tihle lidy, tu elytu nádora:

Babiš se vybarvil

„Jan Hrušínský, Jan Hřebejk, Apolena Rychlíková, Jakub Patočka, Jiří Pehe, Tomáš Halík, Anna Šabatová, Pepek Vyskoč, Petr Fiala, Ivan Bartoš, Pavel Šafr, Ondra Kundra, Martin Fendrych, Eva Holubová, Marek Hilšer, Tomáš Goláň, Miroslav Kalousek.“

Maj v plánu navždycky zavřít Člověka v tísni, Českou televizi a Organizaci pro pomoc uprchlíkům, hlavní pylíře naší demogracie. Jo a samozřejmě zruší volby.

A nám fšem taky zakážou navždicky vicházet z domů a bitů. Kdo to prej poruší, tak bude vodsouzenej k trestu dívání se na domácí video pani Merkelový. Přídeme vo všecku svobodu a demokracii, je nejvyší čas víjýt do ulic!

Nenechme si kálet na hlavu, musíme se vzepřít. Já třeba dnes pudu schválně 5x z košem. A to je všecko, co vím, nalošte s tím, jak uznáte za vhodnýho. Koupyl sem jak prodávám….

Za demogracii, za svobodu, za Českou televizy!