Inzerát seznamky dnešních dní: Dvě roušky a dvě srdce = láska na celý život

Člověk je z toho všeho takovej vysrašenej. Z jedné strany se na něj valí, že už žijeme vlastně v babišovské totalitě a přišli jsme o veškerou svobodu. Z druhé strany zase, že se všichni nakazíme koronavirem a umřeme.

Josef Provazník | foto: archív autora

A jelikož jsem prostej člověk z Jižáku a nevím, co je to svoboda a ani mě to nezajímá (to vědí jen kluci a holky od Svobodných:-), tak se mi v noci zdálo, že si pro mě přišla zubatá.

Tak jsem se ráno probudil a začal jsem panikařit. Nejdříve jsem začal v pominutí mysli rabovat ledničku a špajzku. Pak jsem to…..vrhnul jsem se na manželku, i když není středa. Následně mě ovládla trudnomyslnost a kajícnost.

Tak jsem začal manželce vykládat, že jak jsem se koukal na svetr vyvinutější sousedky že mě nezajímal ten zajímavý vzorek, ale její prsa. Do toho jsem se přiznal, že minulý měsíc jsem nebyl v hospodě s kamarádem, ale kamarádkou….ten víkend předloni na chatě jsem taky nebyl s kámošema…..no, všecko jsem na sebe musel říct.

Manželka všechna ta moje přiznání vzala v pohodě, ale říkala, že předtucha smrtí by se neměla podceňovat, ať na ní radši přepíšu majetek. Tož jsem tak učinil a ulevilo se mi…..jenže teď nemám, kde bydlet. Sedím s jednou igelitkou před barákem a nemám, kam jít.

Podařilo se mi ale vzít si kromě dvou slipů a jednoho pyžama dvě roušky. Takže kdyby nějaká dáma do 30 let, s vyvinutějším poprsím, pravicovým smýšlením, s extra kuchařskými schopnostmi. oduševnělá, tolerantní, hodná, úklidná, čistotná, pravidelná čtenářka Fejk ňůs atd. chtěla, tak bych mohl přinést něco do začátku…..Zn. Dvě roušky a dvě srdce = láska na celý život.