Chystá socan Hamáček brutální a hromadné zatýkání?

Když už na tu holčinu, která šířila nahrávku o tom, že se zavřou obchody, dopadne tvrdá pěst Hamáčkovy spravedlnosti, tak doufám, že se šíření poplašných zpráv bude řešit plošně.

Hamáček zvaný al-Hamajda jako hrobník ČSSD | reprodukovaná fotografie: iROZHLAS

Tu nahrávku jsem mj. slyšel a mně osobně nijak nevyděsila, ani jsem se z ní nijak nepoplašil. Ani v nejmenším. Normálně jsme najeli ráno s dodávkou do Lidlu a koupili 459 prášků do pečiva, 1289 hořčic, 82 pytlíků gumových medvídků a 1893 lízátek. Prostě, jako každou sobotu. Ale vážně…

Když už dělá Hamáček ramena na nějakou chuděru, která tyhle věci možná někde opravdu zaslechla, doufám, že bude důsledný.

Poplašné zprávy šíří 90% mainstreamových médií, které neustále straší Moskvou. Ta prý ovlivňuje volby na celém světě, platí kritiky EU, sugeruje lidem do hlav špatné věci o migraci a samozřejmě šíří i nepravdy kolem koronaviru.

A pak tu jsou různé výlevy pokrokových umělců, politiků, aktivistů z neziskovek, kteří straší veřejnost každým, kdo si dovolí mít jiný názor.

To jejich šíření poplašných zpráv o euroskepticích, kriticích EU i migrace by měl Hamáček zarazit co nejdřív. Začít může Hrušínským, který šířil poplašné zprávy, že jde Babiš po jeho i dalších divadlech, do tepláků by měl jít i Hřebejk, podle kterého chtějí jím neoblíbené partaje ovládnout JEHO Českou televizi, dále Klus, který šířil poplašné zprávy o chytání uprchlíků v Řecku fašouny, pak Strachota z Člověka v tísni, kteří šířil poplašné zprávy o údajném „fandění“ obou Klausů Ku-klux-klanu atd. atd. atd. atd.

No, ministra Hamáčka čeká těžká facha. Aby vůbec stačily ve věznicích stávající kapacity….