Pozor Volá úchyl II.

V návaznosti na nedávný článek na Vlasteneckých novinách, kde se vrchní státní zástupkyně podivuje nad faktem jak je pro ni překvapující a nové, jak moc se rozšířil stalking a kyberstalking, mi nedá nenapsat článek o tom, jak probíhal nedělní odpoledne jedné takové oběti a shodou spolupracovníka redakce.

Dolfa Kožený

Pachatelem není nikdo jiný, než pan Rudolf Kožený, známý stalker a recidivista. Tuto neděli 23.3.2020 v průběhu čtyř po sobě jdoucích hodin aplikoval na svoji oběť tzv. systematické prozvánění. Když to oběť vezme, na druhé straně je ticho a staker má vypnuty mikrofon a poslouchá a baví se tím.

Dolfa vyhrožuje podříznutím:

Po desátém telefonátu Vám začnou téct nervy. Buď telefon vypnete, a pak se vám nedovolá nikdo z těch lidí, co v neděli volají, nebo nevypnete a pak musíte snášet to, že Vám stalker cuchá nervy celé odpoledne.

Chcete slyšet úchyla – zavolejte

Pan Kožený tuto neděli mezi 13 – 18 hodinou zavolal celkem 39 x. Když uděláte tu chybu, že vám povolí nervy, stalker se zaraduje a zvyšuje tlak.

Tito lidé mohou běhat po svobodě jen díky neschopnosti státních zástupců a Justice. A paní vrchní státní zástupkyně ještě tvrdí, že je pro ni tento problém nový. Rudolf Kožený tuto trestnou činnost páchá 20 let, na svojí poslední oběti 9 let…

Úchyl z Jablonce se činil

Poslechněte si úchyla z Jablonce: