Zazněl první výstřel a vepříci z neziskovek kvičí

Před 10 lety by to člověka těžko napadlo, ale migrační, řecká, ukrajinská krize a razantní nástup nové levice s jejími gendery, multikulti a ekošílenstvím natolik změnila realitu, že KSČM se v mnoha ohledech jeví jako státotvornější partaj než některé ty tzv. „slušné a demokratické“.

prasata z neziskovek

Utáhnout kohoutky politickým neziskovkám je (nejenom) v krizi zcela legitimní krok (Trikolóra to má mj. v programu). Nebo si Člověk v tísni, Organizace pro pomoc uprchlíkům a jejich nohsledi myslí, že by se radši měly snížit peníze dětem, seniorům a zdravotně postiženým?

Zazněl první výstřel a vepříci už samozřejmě kvičí. Když si dovolujete pochybovat o hospodárnosti a objektivitě České televize, „útočíte na základní demokratické hodnoty“. A hádejte, co se stane, když si dovolujete navrhovat uskromnění politických neziskovek? Samozřejmě, že opět „útočíte na základní demokratické hodnoty“.

To nikoli dnešní KSČM, ale tahle lemra přisátá na státní cecík (a úzce kooperující s Piráty, TOPkou, chvilkaři a spol.) jsou hrozbou pro Českou republikou. „S politickými neziskovkami na věčné časy a nikdy jinak?“. Houby s octem na kyselo. Nic netrvá věčně a jestli to nevíte, soudruzi Pánku, Rozumku a spol., tak se zeptejte právě komunistů…