Lidovecký bonzák Jurečka udal důchodce z Brna

Novolevičácká kampaň „Black Lives Matter“ je přímo ztělesněním rasismu a nenávisti. Sice ne bělošského rasismu , ale na barevném odstínu nezáleží. Nenávist je pořád nenávistí. Ať už je namířena proti menšině či proti většině.
To si ale pan Jurečka z KDU-ČSL neuvědomuje. Či možná jen nechce uvědomit. On se veze na módní vlně. Možná začne brzy bourat sochu svatého Václava?

Lidovecký nácek a lidská špína Jurečka bonzoval na Petra Paulczynského

I z pohledu PR je naprosto kontraproduktivní udávat brněnského důchodce. I kdyby byl dlouhá léta v ODS. Jestli to mělo poškodit ODS, tak to se nepovedlo. Tu nepoškozuje v očích médií a jejich voličů ani pravomocně odsouzený řeporyjský starosta Pavel Novotný, který řekl a udělal mnohem horší věci než Pavouk kdy mohl za svůj delší život udělat.

Dlouhodobě se ukazuje, že tzv. Demokratický blok nemá žádné karty, se kterými by mohl hrát. A tak vytahuje tu ruskou kartu, jindy čínskou kartu (taiwanskou, a ze zoufalství už se chytá i těchhle nenávistných kampaní typu MeToo, Fridays for Future, Black Lives Matter atd.

Každopádně, řešme příčiny a ne následky. Kdo vyvolává rasovou nenávist vůči většinové společnosti, musí počítat s tím, že před ním každý nepoklekne a nebude mu olizovat podrážky, jako tak činí pokrokoví Zápaďané.

Petrův komentář navíc já osobně chápu (mohu se samo mýlit) jako kritiku extrémistické organizace Černých panterů, jejíž členové a příznivci zvedali sevřenou pěst (častěji pravou, ale viděl jsem to i u levé ruky). Jako ten nenávistí pohlcený afroamerický mladík.

Tudíž to náš zlobivý brněnský důchodce patrně myslel v tomto směru a tomu se pak nedá nic vytknout. Protože černý panter opravdu patří vedle volné přírody jen do ZOO. Stejně jako ruský medvěd, čínská panda nebo indický slon.