Rasismus všude…

Vedení společnosti Google žije, tak jako vedeních všech nadnárodních společnosti, úplně mimo realitu. Když umožní označovat černošské majitele obchodů, nic dobrého jim to nepřinese. A to nejen proto, že je to rasistické a připomíná to označování židovských obchodů v nacistickém Německu.

africký druh hominida?

Black Lives Matter po boku s liberálními novináři a politiky přece tvrdí, že běloši jsou všichni rasisté. Pokud tedy označíte černošské obchody, tak je logické, že tam v nich nebude „rasistická“ bělošská většina nakupovat. Tudíž i ty jinak schopné černošské obchodníky Google jen potrestal. Teď samozřejmě vycházím z jejich zvrácené logiky, že my bílí nemáme nic jiného na práci, než jen ubližovat LGBT, černochům, muslimům atd.

A nebo si lidi z Google, Coca-Coly a dalších nadnárodních firem naopak myslí, že většina populace chce klečet před černochy, jako vidíme v záběrech CNN a BBC? Posuzovat svět dle toho, co se objevuje v mediálním mainstreamu, to můžou dělat fakt jen politicky korektní šílenci z nadnárodních firem.

Čest výjimkám – jako je Red Bull.

Většina lidí každopádně na nějaké kampaně typu BLM, MeToo apod. zvysoka kašle. Chtějí jen normálně žít – zajistit rodinu, vydělat nějaké peníze na dovolenou a dělat práci, která je uspokojuje. Je to tak těžké pochopit?