DG konečně přestal publikovat

A to je dobře. Za svuj produktyvni věk napsal přes padesat knižek, po pravdě řečene, take množstvi nepřečte obyčejny člověk za život, tuž kdo to měl furt čitat, když on stihal rychleji psat jak ostatni čitat?

LV a DG

Po recenzi na Štěpančinu knižku a přibliženi Ostravaka Ostravskeho neostravskym navštěvnikum sem měl v planu zrobit recenzi na posledni vydani Zlate knihy komunykace, ale David Gruber mě s tym poslal do dupy, že to podstatne už napsal a žadnu recenzu nechce.

Dobře mu tak, žadnu teda nedostane.

Enem připomenu par věci, kere mě v suvislosti s nim napadly.

Ja sem se seznamil s jeho jmenem chvilu před plyšakem, kdy o něm cosik psali v Mladem Světě, pak sem si kupil jeho knižku o rychločteni a překvapivě sem zaznamenal, že to funguje a že naraz čitam pět raz rychleji a pamatuju si vic.

Pak sem se osobně zučastnil jeho kurzu, zjistil, že se to da eště vylepšit a kupil sem si jakusik jeho knižku o komunykaci. A zas – jednoduche komunykačni technyky, kere když je člověk použiva, jde všecko lip. Když je kdosik zneuživa, jako polityci nebo dnešni pseudomoderatoři Česke koronovize a dalšich režimnich nastroju, pak je vysledkem ta hruza, kera se na nas z medyji hrne. A na všecky komunykačni tryky ma David Gruber aji protitryky.

DG se pravidelně divi, že se jeho know-how nevyučuje na školach. A že osobně navštivil nemalo minystru školstvi zleva aji zprava. Vyslechli si jeho napady, pokyvali hlavou, a co se myslite, že se stalo? Nic. Do škol nikdy nic neproniklo. Do ročniho rozpočtu minysterstva školstvi ide 70 milijard z našich peněz. Gruberovi za poslednich 30 roku šla z těchto peněz nula. Čiselně 0,-Kč.

Ale hadejte, co se stalo. Mnoho z tych polityku, kere DG s tym učenim seznamil, se sami zapsali do jeho kurzu a později tam poslali svoje děcka. Že to nema logiku? Ale ma. Kdo použiva komunykačni technyky a dalši technyky duševni prace, ma jednoznačnu vyhodu před ostatnima, keři je neznaju. A když už si to polityci zaplatili pro sebe a pro svoje děcka, myslite se, že je v jejich zajmu, aby se s tym zadarmo seznamili ostatni děcka? Ne, bo tym by ztratili tu komparatyvni vyhodu! Pravda, jako narodu by nam to ohromně prospělo ve srovnani se světem, ale copak polityky zajima jakysik narod? Oni maju svoje zajmy.

A ze stejneho duvodu nemaju polityci zajem na tom, aby se obecně vyučovaly komunykačni technyky, tryky a jejich protitryky, shrnute dobře pravě ve Zlate knize komunykace. Kdyby ty věci byly obecně zname, polityci by si nemohli dovolovat ty komunykačni fauly a prasarny, kere dnes a denně vidme v televizach od Hlodavca až po Jilkovu, bo by si z nich lidi dělali srandu.

A pokud cosik nema polityk rad, pak je to stav, kdy je lidem pro smich. Že je mnozi nenavidi, to jim nevadi. Ale nesmi byt směšni.

No a to je ve zkrace vše o Davidu Gruberovi a jeho celoživotni publikačni činnosti. Konečně zjistil, že to je marne a že kdyby raději valil do Hurgady nebo do Chorvacka, zrobil by lip. Obavam se sice, že bude furt psat aspoň tu na blogu, ale s tym už nic nenarobim.

Myslim, že polityci a uřednici zrobili poctivy kus prace.

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronyt Fčil


PS: V textu su použite 3 komunykačni technyky DG