Kdo je kdo: Tomáš Haas

Je analytikem s dlouholetými zkušenostmi s poradenstvím pro státní správu. V letech 2009 – 2010 působil jako poradce předsedy Vlády České republiky, v letech 2005 – 2008 jako poradce Prezidenta České republiky. V 90. letech byl poradcem Vlády ČR, ministra vnitra ČR, a také asistentem primátora Hlavního města Prahy.

Tomáš Haas

Tomáš Haas

Od roku 1997 do roku 2005 pracoval jako konzultant americké agentury Maxim Group – Technisource v Indianapolisu. V letech 1977 – 2000 pracoval jako analytik Municipality of Metropolitan Toronto.

Všechny články autora v rámci iMagazinu …bezpolitikcekorektnosti.cz

Tomáš Haas vystudoval historii a politologii na University of Toronto. Byl členem ODS skoro od jejího založení, stal se jím krátce po návratu z exilu a po Hostivařském sněmu. V ODS byl aktivním členem, pracoval v ODS Praha 10, a několik měsíců po vstupu byl zvolen předsedou oblasti a členem tehdejší pražské „Regionální rady“.

Své členství v ODS ukončil dne 15.2.2015 rezignačním dopisem, což vysvětlil slovy: „S lítostí vám oznamuji, že vzhledem k tomu, že mé svědomí mi nedovoluje smířit se s některými politickými postoji ODS, rozhodl jsem se ukončit mé členství. Vzhledem k tomu, že má oblastní kancelář není funkční, oznamuji své vystoupení z ODS touto cestou.“ Celá rezignace ZDE.